Webcam sex? Otrohet?
Jag har alltid varit emot allt som har med porr att göra.
Nu är jag kåt som ett jävla monster.
När min sambo inte är hemma så har jag gärna websex med killar.
Har iofs bara vågat 2 ggr. De e skit spännande att se hur en kille runkar hårdare och snabbare när han ser att jag leker med mig själv. När jag smeker min kropp och för in föremål i rumpan och snäckan.
Jag kanske är knäpp men de e kul.
Har även spelat in små onani filmer och skickat till killar över nätet. Dom får ha lite önskemål och jag ger dom de dom vill ha. Jag ger dom de utan att riskera att bli gravid eller få några könssjukdommar :P
Inga kompliserade hemliga möten med risk att bli påkommen.
Hade någon annan skrivit detta inlkägger för ett halvår sen hade jag rågat om personen va totalt dum i huvet och gick för en hundring? Jag vet att de kan verka billigt. Men gud va jag njuter av de just nu.
har inte varit så kåt på länge. När jag kör in dildon känner jag hur de rinner längst mina ben. den känslan kan inte ens min sambo ge mig.
jag känner mig inte otrogen men får han veta kommer han juh tycka de så klart. Och hade han runkat för någon annan hade jag nog tyckt han va otrogen fast jag hade förstått honom :)