• Anonym (fannnn!)

    jag är kär i min bror!

    fan va ska jag göra?????

  • Svar på tråden jag är kär i min bror!
  • Anonym (???)

    Glöm han va! Måste ju finnas en annan kille att va kär i.. typ en man INTE e släkt me

  • Sesha Neheru

    "Hej Ola.
    Jag är en tjej på 18 år, har pojkvän och förhållandet är bra. Men jag har ett problem! Jag känner mig attraherad av min store bror. Inte bara lite utan tänder på honom och brukar tänka på honom när jag onanerar, och vill ha sex med honom. Jag vet att det är helt sjukt men kan inte låta bil. Vet inte vad jag ska ta mig till.
    Amelia

    Hej Amelia
    Det är bra att du skriver om det här, jag tänker att du behöver hjälp med Att komma till rätta med dina svårigheter.. Det kan vara svårt att prata om men du skulle behöva komma i kontakt med en kurator eller psykolog förslagsvis på en ungdomsmottagning, de har tystnadsplikt. De har en vana att prata om sexuella fantasier. Att känna som du gör kan vara ångestskapande och ett tecken på att man inte har det så bra. Så ta chansen att må bättre. Ring idag eller gå dit, fantasier som du har är det bra att få hjälp med.Lycka till.
    Hälsningar Ola"

    spraydate.spray.se/spraydate/page.jsp

    //Åsa

  • Meddelande borttaget
  • Patsy Dee

    faan vad elaka svar alla skriver...
    låter ju som en knepig situation... hur känner din bror?
    men om du mår jättedåligt över det så borde du nog prata med någon, typ psykolog eller nåt.

    tror det är helt normalt förövrigt att bli kär i en familjemedlem, bara jävligt tabu.

  • FH Mamma

    Jag tror att man inte blir kär på samma sätt som i en partner i tex en bror.
    Människor har många känslor som kan kännas liknande.

  • lokacitron

    Charlie Bravo skrev 2007-07-16 15:40:56 följande:


    Köp en ost. Inget är så osexigt som en ost. Med den på sängbordet lovar jag att dina tankar och drömmar kommer att handla om allt annat än just sex och erotik.
    hahahaha
  • Meddelande borttaget
Svar på tråden jag är kär i min bror!