Någon annan som har problem med barnens bokklubb?
Jag blev nyligen med i barnens bokklubb eftersom jag har hört så mycket bra om dem. Har fått 2 paket hem och i båda leveranserna har det varit fel. I första paketet så var det en bok som fattades och idag så fick jag hem mitt andra paket och det var helt fel. Inget av det jag beställde var med utan där fanns 2 böcker och en cd som jag inte ens hade beställt.
Någon annan som har haft problem?
Så 2 av 2 gånger jag har beställt så har det båda gångerna varit något fel. Börjar ångra att jag gick med i barnens bokklubb.
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2009-02-10 14:13
Ja så glömde jag, så hade de lagt mej i fel åldersgrupp för 6 åringar, så jag fick fel medlemstidning hem (man betalar ju för den och då vill man ju inte betala för fel, inte erbjöd dom sig heller att skicka den rätta åt mej) så då fick jag igen vara i kontakt med dom så de lag mej i rätt åldersgrupp.