Kom på min sambo med att suttit på gaysidor!
Hejsan!
Ska försöka fatta mig kort!
För en tid sedan skulle jag gå in på hotmail.com på min sambos dator och såg att de var en okänd email adress, så jag provade logga in på den med hans lösenord. Mycket riktigt kom jag in.
Hittade registreringsuppgifter till sex och chat dejtingsidor, där jag loggade in på ett konto som han hade. Såg att han inte varit inloggad där sen vi träffades så ca 1.5 år tillbaka.
På hans presentation var det en "sann" men enligt honom, påhittad historia där han hade träffat en man som han sugit av, och att hur han själv ville bli tagen av en man. Detta gjorde mig först helt kall & darrig.
Läste igenom mailen han skickat till olika män runt om i landet, där han blivit upphetsad av deras könsorgan och hur han ville ta dem.
Vi pratade igenom allt och han erkände att han tidigare varit osäker på hans sexualitet, och vi löste allt genom lite gråt och tandagnissel!
Senare så blev jag upphetsad av de han hade skrivit så jag gjorde exakt allt som stått på hans profil, och han njöt i fulla muggar. Jag stoppade in ett finger i rumpan hans, tröck upp benen så han bresade sög och slickade.
De var verkligen en upplevelse för mig också.
Nu helt appropå, är jag jättesugen på att testa strap on...men tror ni de blir ett känsligt ämne? Ngn som har erfarenhet av de?
Jag har ju inte sagt att jag tände på det jag läste, kanske borde göra de? Allt blev så spännande och vi fick verkligen en ny kick i sängen efter de här!
Ngn med liknande erfarenheter!?