• Cizzie

    Monster truck

    Hej
    Ar det någon som varit på den här Munster truck showen som just nu åker land och rike runt. De ska enligt planscher på stan vara i Västerås 2-3 aug. (Står inte på deras hemida). Undar om ni varit på den och det är värt pengarna?

     Har en son som är tokig i dessa bilar och i år kommer de inte till Globen.

    www.stuntshow.se/index.htm

  • Svar på tråden Monster truck
  • cicci85

    Vi var på det i helgen och vi tyckte allihopa att det var jättebra! Lätt värt pengarna Barnen är 3 och 6 år, farfar+fru och tonårsdotter var oxå med!

  • Cizzie

    Då ska vi bara hoppas på bra väder eftersom det ska vara utomhus.

  • Larvig

    Gammal tråd, men någon som vet hur lång den här showen är? Börjar i senaste laget för barn som går och lägger sig kring 20.

  • Larvig
    Larvig skrev 2012-08-07 18:49:27 följande:
    Gammal tråd, men någon som vet hur lång den här showen är? Börjar i senaste laget för barn som går och lägger sig kring 20.
    Ifall någon mer undrar, showen höll på i drygt 90 minuter med paus i mitten. Va kul, barnen ville inte gå hem efteråt!
Svar på tråden Monster truck