Alltså vad är de för jäkla tankar!!!??
Hello!
Hur ska jag börja skriva detta nu då, tror nämligen jag haft såna här tankar sen jag va liten, kom på mig själv dock nu. Okej jag får försöka förklara de.
Ett exempel som nyss hände: kollar på tv, bakom tvn ser jag sladdar som sitter ganska nära varandra. Mitt huvud tänker genast: jag skulle aldrig kunde stå på tv bänken bakom tvn, för sladdarna är ivägen. Så jag tänker i mitt huvud hur jag särar på sladdarna för att sedan kunna stå på tv bänken med ena foten på ena sidan och andra foten på andra sidan,. Haha varför tänker jag så???! Jag vill inte stå där, kommer aldrig stå där för behöver inte de? Varför tänker jag så här,..
Ibland kollar jag på hyllan som vi har i vardagsrummet, kollar upp o tänker att om jag flyttar prydnadssakerna lite åt höger så kan jag sitt högst upp, men varför tänker jag så?? :S
Haha förklara detta för min sambo och fick en jäkla blick.
Ngn som har såna tankar eller liknande? Avvikande tankar som man tror är ensam om?
Ja ni får tycker o tänka vad ni vill men jag är inte psykopat ;)