Sexmonster
Hej Familjeliv!
Jag har länge varit en s.k. "forumlurker" men bestämde mig idag att ta tag i saken och bli medlem.
Nu är det såhär att jag och min flickvän varit tillsammans i 1½ år. Vi är båda i 20årsåldern. Jag älskar henne otroligt mycket och hon betyder allt för mig.
Dock finner jag ett problem, Min flickvän vill nästan aldrig ha sex med mig längre. I början av förhållandet hade vi sex ungefär varje natt vi "sov över" hos varandra. Hon var oskuld när vi blev tillsammans. Nu för tiden kanske vi har sex var 3 vecka i bästa fall. Är jag för kräsen?
Jag vill inte verka egoistisk men det enda jag tänker på är sex. Hon vill verkligen inte suga heller, och är väldigt motvillig när jag vill ge henne oralsex. Detta är såklart något jag respekterar till hundra procent. Jag försöker verkligen inte heller pressa henne till att göra något hon inte vill. Ibland säger hon till mig att hon inte duger eftersom att hon inte vill ha sex.
Jag är i 20 årsåldern och såklart vill jag ha sex så ofta som möjligt, hade säkert kunnat ha det 2-3 gånger per dag! Är jag för kåt? Kan det vara en idé att kanske köpa en sexleksak eller något? Typ en dildo till henne?
Jag har försökt med olika taktiker osv. men inte mycket verkar fungera.
Några tips till en kåt 20 åring?
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2013-03-25 21:33
Kan lägga till att vi har ett jättefint förhållande f.ö. vi har kul och skrattar tillsammans, och njuter av varandras sällskap