• Stillsam

    Vad hände igentligten?

    Har sen en månad tillbaka har jag kännt mig jättekonstig. Som om jag inte lever, som om man drömmer. Har på automatik bytt vanor, tappat intresse för tjejen, kompisar och viljan att hitta på något kul att göra.

    Tappat mitt tidsperspektiv,

    jag kunde tidigare uppskatta vad klockan var och bara missa med 5-20 min, nu kan de vara 1-3 timmar. Börjat stava fel, kan inte lösa ett jävla medium soduko under 30 min, brukar annars ta mig 6-7 min. Är jätte oroligt över detta.

    Det började med att jag jobbade natt, hjälpte en korlega med sitt jobb, fick en rejäl huvudvärk, mådde illa av matlukt så att man nästan spydde. Veckan innan hade jag slagit i bakhuvudet och skulderbladen när jag föll på isen. Jag vet ej om det beror på det. Enligt röntgen så fick jag inga skador

  • Svar på tråden Vad hände igentligten?
  • celluliten

    Du skulle nog behöva kontakta din vårdcentral för att kolla så allt står rätt till! Låter ju inte bra att du tappat tidsuppfattning och stavning.

Svar på tråden Vad hände igentligten?