Anonym (Helhetslösning) skrev 2020-05-11 08:31:05 följande:
Jahaja...utfallet i omröstningen så här långt visar tydligt att för att en kvinna skall få orgasm genom penetration så skall kuken vara av normalstorlek men helst större. Är den under medelstorlek så är det väldigt osannolikt att kvinnan når orgasm vid penetration.
Den visar inte ett skvatt av det du efterfrågar. Frågan är ledande ställd och kommer bara besvaras av de som tycker frågan är kul. De kvinnor som tycker det är en fånig fråga svarar inte alls.
Och hur hade du tänkt att kvinnorna skulle besvara frågan om de har haft sex med, låt säga ett dussin män? Ska de ranka dem efter ett vägt medelvärde på kukens storlek kontra hur många gånger de fick orgasm eller ej? Och om de inte alltid fick orgasm utan bara 53.5% av gångerna?
Ett tips, du kan inte lära dig något om kvinnor eller dig själv av enkäten.