Anonym (Lägg av) skrev 2024-08-09 19:31:00 följande:
Frågor ang Flashback
Vem är ADMIN på flashback?
Fascinerande, du ställer frågor OM Flashback på Familjeliv?
Men de har fyra-fem admins, och en ägare.
Anonym (Lägg av) skrev 2024-08-09 19:31:00 följande:
Varför kan de inte ta bort rutan som man tvingas til latt trycka på en länk för att "låsa upp" så man kan använda forumet?
Då detta är familjeliv och INTE Flashback,så får du ju fråga dem på Flashback.
Anonym (Lägg av) skrev 2024-08-09 19:31:00 följande:
Ja, jag fick en varning, motstred den och MOD gick med på att ta bort varningen, men måste fortfarande klicka i samma länk. Dvs ingen skillnad. Har varit i kontakt med en annan mod som verkar vara leka en för alla alla för en mentalitet.
Men snälla, hur skall de på Familjeliv kunna svara på den frågan?
Det är just som sagt något du får ta kontakt med Flashback om. Det är ju knappast som så att du kan ju använda Familjeliv för att lösa problemen med Flashback.
Herregud, snälla använd huvudet och tänk till lite grann.,
Anonym (Lägg av) skrev 2024-08-09 19:31:00 följande:
Vägrar klicka på länken där jag har mottagit varningen då jag anser att hela varningen var fel. Mod har gått med på att ta bort den, men dom kan inte ta boirt "kvittensen" som den andra mod uttryckte det ?? Vad händer ?
O vart vänder jag mig för att de ska ta bort det hela?
Prova först att rensa cache på din webbläsare ibland kan det hänga sig där..
Det finns en länk till
FAQ längst ned på sidan. läs den först.
Annars så kan du kontakta en
ny mod med ditt problem och se om han/hon kan hjälpa dog.