Rolig tråd! :)
Efter att ha haft tråkigt vaniljsex i 25 år med samma kvinna, fick jag några sexuella upplevelser som gav mig lite ny syn på sexuell njutning.
Det första var med min andra älskarinna. Hon var yngre, vacker, perfekt kropp, sexuellt öppen och njöt så oerhört av sex. Hon fick mig att prestera som aldrig tidigare och gav mig så många fina sexuella minnen. Vi umgicks från och till i 4 år, och det var först med henne som jag verkligen förstod hur underbart sex kan vara. Det var mycket experimenterande med leksaker, edging, ställningar, publika platser och annat.
Det andra var med min femte älskarinna. Hon var nästan lika lång som mig, väldigt smal och vacker, fd modell. Det visade sig att hon älskade sperma-lekar och analsex. Det blev väldigt mycket porr-aktigt sex med henne, riktigt härliga upplevelser. Tyvärr tog det slut efter bara några månader, men minnena har jag kvar. :)