naturmedicin mot potens
nån här som provat nån naturmedicin mot impotens? jag såg att det fanns nån natur medicin som hette superman ett helt naturligt alternativ istället för viagra? jag skulle såå gärna vilja veta om det kunde vara nått för oss!!
nån här som provat nån naturmedicin mot impotens? jag såg att det fanns nån natur medicin som hette superman ett helt naturligt alternativ istället för viagra? jag skulle såå gärna vilja veta om det kunde vara nått för oss!!
Jag skulle vara lite försiktig med att experimentera med sånt... Antingen är det helt verkningslöst eller också har det verkan men man vet inte vad det innehåller. Har han några hälsoproblem så att han inte kan ta Viagra?
åhh..nä,nu har jag beställt det redan utan hans vetskap fy mig! ja han har diabetes och högt blodtryck därav impotensen,han får upp den men har svårt att behålla ståndet. jag tyckte dom lät så bra innehåller selen och zink,finns på naturligt.se under lusthöjande. snälla titta in där och kolla.
Ja, hoppas det funkar då...
Annars kan man kanske tänka sig en pubisring?
mmm..men han vägrar,jag får prova detta annars måste vi till doktorn
Lycka till!
Tusen Tack!
Ja, det var ju inte för mycket potens det rörde sig om...
Tack! ja nu när jag läser rubriken fattar jag hur du tänkte
hälsokostmedlet largiplex är bra, lust och potenshöjande... finns för både män och kvinnor..
skrollisen: har du själv provat? jag har funderat på det, men detta medel ska vara med både zink och selen
kimmen: sambon har testat.. han tycker den är bra
ok trevligt! Då får vi se om denna produkt är lika bra det låt ju så bra i allafall. hoppas iallafall!
oj!idag kom den på posten! kul! nu får vi se om den fungerar!
Kimmen; du håller oss informerade va?
självklart!
Vigrax Potenspiller - http://track.vigrax.se/product/Vigrax/?uid=2484&sid=521&pid=117&bid=advandec Jag har mottagit beställningen och den kom i tid och pillerna fungerar jättebra.