Födda 80-85 som Längtar efter knodd! (Del. 8)
Mel: För oss känns det mer som en fin grej att ha senare, när barnet själv valt det. Då tycker jag att det är värt att fira dop! Men det är jag!
Mel: För oss känns det mer som en fin grej att ha senare, när barnet själv valt det. Då tycker jag att det är värt att fira dop! Men det är jag!
Sitter och suktar efter min bafucin som ska tas innan sängen, 9 min kvar!
Man blir helt sjuk när man är såhär förkyld, typ som en annan knarkare efter pillren!
Letw: För att man får ta dem som närmast 2 timmar inpå varandra, och jag vill ha nytagit den när jag går och lägger mig!
För två timmar sedan var jag inte trött!
Letw: Ingen aning, men jag har inte tänkt prova något annat än rekomendationerna nu när jag är gravid!
Jag sover 10-12 timmar per natt nu för tiden, helt galet!
Letw: Är supereffektiv om dagarna istället, men jag gör väl inte lika många knop som normalt även om det är betydligt bättre takt nu än när jag mådde som mest illa!
Nu ska jag soooova! Godnatt!
Hejsan hojsan tjejer!
Hetsäter mackor framför datorn, man är sååå vuxen!
Hur är det med er andra?
Småtokig: Nämen muuuums! Om det inte varit för att jag är döallergisk mot passionsfrukt hade jag kommit på studs!
Så himla gott det lät! Vad firar ni?
Tehya: Är du ny här? Vem är du?