-
-
Det är inget mot vad tråkigt det är att radera bilder.miamartini skrev 2007-03-22 14:18:17 följande:Hanna Du som jobbar o sliter... kan du inte pusha på att de ska komma något som gör att man kan lägga upp flera bilder samtidigt i sitt galleri för faen va tråkigt de e o lägga upp bilder.... Mamma till världens underbaraste lillkille
Jag har en hel mapp full med olovliga bilder att ta bort innan anmälningsfunktionen kopplas på. 
Hela gallerifunktionen ska göras om och förbättras vad det lider men jag tror det ligger en bit ned på prioriteringslistan just nu. -
Jag kan inte fika på lördag för jag ska på teater.
-
Härliga bilder, Mia!
*inte alls avundsjuk* 
Jag är inte avundsjuk på maken heller, nääädå! *visslar*
www.familjeliv.se/Bloggar-3-3/b1116.html
-
Helgens länktips: www.familjeliv.se/Forum-5-154/m18989958.html
Inget för den pryda!
-
Grattis Charro!
Skoj!
Jag hänger gärna med på fika den här veckan.
-
Jag kan när som helst. Det är påsklov och alla är hemma.
-
15?

-
Hi hi, På Lunarstorm har jag inte varit på flera år nu. Tror det var två år sedan jag skrotade mitt konto där.

-
Jag kan inte på lördag. Vi ska fira Milla som fyller 4 år på torsdag.

-
Då kommer jag den 28:e

Nu ska vi snart mumsa pärontårta här!
-
Här är en som är ännu virrigare.
Jag har gått hela dagen och trott att det var fredag. Så går det när man jobbar hemma och inte har några direkt helgdagar. Jag upptäckte nu när jag satte mig för att kolla på Dallas att det inte var något Dallas för det är ju lördag.
-
Min Milla fyllde 4 år förra veckan.Rmamma skrev 2007-04-29 14:35:18 följande:Hej!Snubblade in på denna tråd om Bromölla. Är det fler som har barn i åldrarna 2 och fyra? Det hade varit kul att kunna träffas!
-
Fy, jag lider med dig mia!

Lite obehagligt med större inflammationer i ansiktet eftersom det kan sprida sig. Hoppas du blir av med det fort.
-
Du såg aningen upptagen ut.miamartini skrev 2007-05-05 07:36:17 följande:jag va lite smått förvirrad
-
Hua, har inte hunnit läsa här på några dagar. Vad läskigt med nattbesökare.

Vi har alltid dörren låst för annars rymmer hundarna men det känns extra obehagligt nu när Persson är i Kina.
-
Persson i Kina.
www.bit-tech.net/modding/2007/05/22/intel_china_modding_expo/2
Han kom hem i förrgår och var helt i extas över alla upplevelser. -
Ja han gjorde succé. De blev bortskämda med lyx var de än gick. Och så fick de såklart vandra runt på kinesiska muren. *avis*Trollet85 skrev 2007-05-22 22:03:12 följande:Roisin Dubh: Knappt duktig min lilla farbror är. Gick allt bra där nere för honom ?