APIFORCE!
GRATTIS Bummelumman!!!!!!!!!!!! Å va kul!
Känner du av nå symptom ännu??
GRATTIS Bummelumman!!!!!!!!!!!! Å va kul!
Känner du av nå symptom ännu??
Usch det här börjar bli jobbigt..... -Är på dag 27 o ännu ingen äl (inget utslag på äl-testen o inga typiska äl-flytningar)..:( Suck..
Är så orolig..
STORT GRATTIS till alla er som plussat!!!!!!!!! Häftigt!
Önskar bara att apiforcen kunde hjälpa mig me... men än så länge e de tufft.. har fortfarande inte fått utslag på äl-testen o e på dag 29..:( suck.. Börjar bli så orolig..
icefemale: men... va konstigt.. -fick inte du typiska äl-flytningar ("bygga-broarflytningar)??
Ändrar mitt BIM datum till ett ?... Har verkligen igen aning om när jag har bim...suck..
Apiforce-BIM-lista
23/5 I väntan på mirakel (1)
28/5 mycat81 (1)
31/5, Kantarellkisse (1)
1/6 icefemale (1)
13/6 Fröken Jansson, Fanny87 (2)
15/6 MiniHedvig (1)
16/6 mignonne (1)
19/6 eitss (1)
?/? festis (1)
?/? Zannz (1)
?/? Tetinne (1)
Statistik: 18 X 0,2 = 3,6 (20%) borde bli gravida!
GRAVIDA:
*Tessah BF 27/1-08
*Niinaaa
*berlin1
*Bummelgumman
* sweetangel85 BF 7 Feb-08
*Annfis BF 4/2-08
*Snozie BF 12/2-08
Har nästan gett upp om att överhuvudtaget ha äl... e nu på dag 38 o har inte äl-testat på några dagar.. Men så nu imorse testade jag sekretet o då var det typskt äggvite-aktigt o jag kunde "bygga broar"!!! Fattar ingenting... Betyder detta att jag kanske har äl nu eller att äl e på väg??? Vad tror ni??
Ska testa me äl-test i em.. Men när man får sånna flytningar.. brukar det betyda att äl e på gång eller att äl redan har varit :(??
Japp, jag tror det e dags att tillverka bebis nu :D!!! Jag hoppas det iallafall...! Men kan man verkligen ha äl runt dag 40??!
Japp, jag tror det e dags att tillverka bebis nu :D!!! Jag hoppas det iallafall...! Men kan man verkligen ha äl runt dag 40??!