Inlägg från: MariaOMarkus |Visa alla inlägg
  • MariaOMarkus

    Unga som längtar efter barn !

    maja.. ja vissa känner ju inte så mkt i början..hoppas du plussar..men de jag inte förstår är hur du kan vara så tålig och inte vilja testa..=)

  • MariaOMarkus

    maja - jaa de låter som en bra ide =) så ska jag oxå försöka tänka nu.. =)

  • MariaOMarkus

    Godmorgon alla

    sovit gott? jag har drömt så skumma drömmar den senaste tiden..helt galet..inatt drömde jag om att jag skulle baka en valnötskaka och sen vaknade jag av att jag va sjuuuukt godis sugen.. :/

  • MariaOMarkus

    MissHellen - ja de har du rätt i..försötke gå upp tidigt men gick inte hihih..
    Nää men va mysit att katten väcker dig våra katter skriker oxå när dom vill ha mat lr gå ut..eller så kliver dom i sängen så man vaknar haha..

  • MariaOMarkus

    Misshellen - haha va gullig katt
    jaa nu är jag uppe allt,tänkte äta lite frulle snart

    Maja - bra här..me dig?

  • MariaOMarkus

    Misshellen - jaa sedär..man ligger lite efter i dag känns de som..alla verkar hunnit med så mkt..

    maja - haha jag trycker oxå på min mage men jag kan inte trycka så hårt :/

  • MariaOMarkus

    Misshellen - jaa man kanske oxå borde ta sig i kragen..måste plocka ur disk och säda upp i köket..*booring *gäääsp*

  • MariaOMarkus

    jaa jag tror oxå på ett plus klart det är spännande..de pirrar i min mage hahah..fast det inte är jag som tar testet..

    är du inte kissi snart

Svar på tråden Unga som längtar efter barn !