Inlägg från: Vildblomman |Visa alla inlägg
  • Vildblomman

    buzzador tråden!

    tänk om man fått prova nestle istället för halstabletterna....!!!

  • Vildblomman

    lämnade halstabletter på min sambos jobb, de kunder som brukar sitta i hans fikarum fattade inte att de fick smaka... sambon åt så många att han var tvugen att gå på toa.. Och tyckte sedan att jag skulle skriva det att man får ont i magen och måste gå på toa.. för 15 st var ju inte överdriven konsumetion tyckte han.

  • Vildblomman

    mitt mail med länken är borta, vet nån vart man går in nånstans på sidan? trodde det var under mina kampanjer och raporter men vet inte var man ska fylla i raporten

  • Vildblomman

    tack! får kolla igen.


    EmA skrev 2007-09-03 15:15:03 följande:
    Du går in där och klickar på edit eller knappen heter (den med papper eller penna eller nåt, minnet sviker mig lite Sedan hittar du rapporten där.. lycka till.
  • Vildblomman

    jag hittade på det. tack för hjälpen! fattade inte att de var den lilla symbolen allra först på raden...


    EmA skrev 2007-09-03 22:40:03 följande:
    Wilda04: Hittade du det? Säg till annars så kan jag logga in o kolla ordentligt var det är, vet ju det men blev lite förvirrad när jag skulle svara
Svar på tråden buzzador tråden!