• lellitA

    Stora problem med myom!

    Åsa Mg Fy fasiken Stakare dig )= Kan inte ens lida med dig då jag inte alls kan föreställa mig din plåga. Har också ett myom men mitt är bara ca 5 cm stort runt om och jag har inte ont utav mitt
    Men håller lite koll på det ibland så dom kan se så det inte växer.

    Kramar om dig vännen Hoppas du finner den hjälp du behöver

  • lellitA

    Jag är i vecka 37 med mitt 4de barn Har int eupplevt problem med någon av mina graviditeter Myomet upptäcktes under ett u-ljud när jag väntade mitt andra barn Så förmodligen har jag inte faft det innan. Nä mitt stör mig inte alls förutom det att jag har rätt kraftiga menssmärtor men det säger läkarna är väldigt vanligt.
    Mitt myom har heller inte växt i storlek på många år.

    Tycker så hemskt synd om er som är så drabbade av det Det måste vara en plåga i era liv )= Kan inte ens föreställa mig det så som jag sa innan. Men tuffa är ni iallafall som skaffar barn och allt trots era problem All heder åt er !!!!!

    Kram på er allihop som nu kämpar ihop här i tråden genom era graviditeter

Svar på tråden Stora problem med myom!