junibebisar -05, del 9!
hallå hallå nu har jag hittat hit jag med. har haft apu allt för länge och varit så tröt så ja datan har varit ett alternativ man valt bort. man får väll passa på att gratta alla som fått bebisar sen jag va inne sista. värkar vara några eller så e jag ute och syklar hehehe.
loke slängde blöjan för någon vecka sen både på natten och dagen det va skönt. men på dagis vägrar han kissapå pottan eller toan och blöjan e torr så han håller sig från det att jag lemnar han tills jag hämtar han och det kan ju inte va bra. jag vet inte vad jag sak göra känner mig helt hjälplös. någon som har tips va som hälst säg till jag e desperat.
stolen har vi inte vänt men vi åker bil ca 1 gång i månaden så det får gå. bil e liksom lyx så om han sitter fram eller bak eller upp eller ner spelar ingen roll för honom hehehehe