Inlägg från: FrökenJ |Visa alla inlägg
  • FrökenJ

    Ullaredstråden volym 4

    Vi ska dit den 17-18:e och det är väl lite som annandagsrean, man får vara inställd på att det är trångt, varmt, men roligt!!

    Förra gången vi var där var lilleman pytteliten och växlade mellan våra famnar! Ammade och allt var frid och fröjd. Nu är han 1 och hur det kommer att gå är det ingen som vet, men vi har inställningen att det kommer att gå kalas!! Vi ska bo precis i närheten, så vi får väl gå och komma lite..

  • FrökenJ

    Imorgon bitti far vi iväg!! Två dagars shopping!!! Ska bli kul!!

  • FrökenJ
    konka79a skrev 2007-10-19 23:33:43 följande:
    Tänkte höra om det nån som varit i ullared och kollat eller inhandlat lego och en kiss o mat docka. Vad kostar de där ungefär? Lego tänkte jag typ duplo eller vanligt lego med många bitar i
    Jag var där i onsdags och torsdags!! Köpte Duplo 1½-5 år för 99 kr( zoo) Fanns en hel del lego och det var bra priser!! Blir fler resor och mer inhandlat när sonen blir lite äldre!
Svar på tråden Ullaredstråden volym 4