Inlägg från: trollet83 |Visa alla inlägg
  • trollet83

    Sänghimmel

    Vi köpte stativ och en sänghimmel på jysk för nån vecka sedan..blev förvånad över priset så slog till..tror stativet kostade runt 90 kr eller nåt sånt o tyget till med ett litet nallepuh mönster längst ned i kanten tror jag kostade kanske 200 eller så, minns ej riktigt...men det är ju mkt dyrare om man köper i babyaffärer..vi hade precis kollat på babyproffsen o där var priserna betydligt dyrare..

  • trollet83

    Angelica: De borde väl ha det i GTB också,...men har märkt att jysk inte alltid har sina saker uppställda!Dåligt tycker jag..märkte av en slump när vi kollade bebisprylarna där att de hade stativ o sänghimmel..tyckte det var bra pris!

    iAnnaMaria:Ja..vi köpte det för nån vecka sedan på jysk så det var inte länge sedan..har inte testat det ännu dock för vår spjälsäng från babyproffsen har inte kommit ännu!

    m u m i n: Ja det var jättefint det där du gjort som sänghimmel!Bra om man kan hitta på nåt sånt men hos oss e det lite svårt att hänga saker i taket då det är i betong o hyreslägenhet så undviker helst det..

Svar på tråden Sänghimmel