Camebridge!
min syster gick ner 8 kilo på 3 veckor, hennes sambo 16 kilo på tre veckor. Ingen av dem var överviktiga eller tjocka på något sätt, båda är elit idrottare å ville bara bli av med det där "lilla extra".
själv körde jag en kur på 2 veckor, jag är inte heller överviktig på något sätt. är 168cm lång å vägde 65kg. Mitt BMI låg på 21 och jag hade fettprocent på 24%. Jag vet dock inte hur mkt jag gick ner eftersom jag aldrig vägde mig, eftersom det inte var vikten jag vill åt, ville bli av med sötsuget mm.
Anonym skrev 2007-09-18 11:38:15 följande:
Hej!! Jag vet att man ska ata nyttigt och trana etc etc...MEN kan nagon ge mig ett forslag/bantnings metod som man kan rasa 4-5 kg SNABBT med??Har provat "danska rikshospitalets diet"(eller vad den nu hette)for nagra ar sen..och den funkade inte pa mig...Snalla..mer tips! Jag vill tappa lite for att "komma igang" med sunda atandet...om ni fattar!?Och snalla ,inga pahopp,har kopt gym kort..borjar i oktober..MEN ska pa dop snart..VILL verkligen tappa vikt innan!!Please help!!!