Inlägg från: Conny homopappan |Visa alla inlägg
  • Conny homopappan

    Emo tonåringar

    mina erfarenheter av "emokids" är att de alla ammats länge. jag känner 12 st och 10 av dem har ammats längre än 2 års ålder. Jag TROR (observera mina egna tankar och funderingar och inget vetenskapligt bevisat) att ju längre man ammar desstå svårare får barnen det i denna rätt kalla hårda värld vi lever i idag. Ni föräldrar som ammar länge behöver klippa navelsträngen som man så fint säger i sverige.

  • Svar på tråden Emo tonåringar
  • Conny homopappan
    Svar på #1
    du får gärna komma med dina egna funderingar, tycker du jag har rätt eller fel.. utveckla gärna lite annars är det inte mcyekt ide att ha diskussion
  • Conny homopappan

    otroligt farlig trend.
    skära sig, tycka att allt är nattsvart och må dåligt jämt jämt..

  • Conny homopappan

    what ever men är det inte lite konstigt att det inte finns någon rubrik kategori här i forumet om tonåringar?? det är ju verkligen där de flesta behöver råd från andra..

  • Conny homopappan

    jepp leta nog lite för dåligt hitta både tonåringar och ungdomar nu..

Svar på tråden Emo tonåringar