Inlägg från: Lillbulan05 |Visa alla inlägg
  • Lillbulan05

    Vi som shoppar danska barnkläder Del 10

    Jag fyndade 2 rosa molojackor idag för halva priset på www.spojl.se/shop/ =)

  • Lillbulan05

    Underbara.. =) Ska bli kul att få hem dom! Hur snabba är spojl med leveransen? Igår var jag inne i en butik här i Uppsala. Dom hade 50% på alla barnkläder (mest danskt) här gäller det att hålla i plånboken!! :D

  • Lillbulan05

    havsvind: Fast vi vill nog ha lite semester pengar kvar ;)

  • Lillbulan05

    Lite jobbigt att förbruka budgeten 6 veckor innan semestern!

  • Lillbulan05

    Nä, nu ska jag gå och sova. Natti nattis!

  • Lillbulan05

    God morgon! Mina barn vaknade fem (!) imorse... Idag kommer bli en heldag i Sthlm med shopping =) Fick presentkort i diverse olika butiker när jag fyllde år. Inte helt fel!

  • Lillbulan05

    Har en liten fråga angående spojl. Jag beställde mina jackor den 21 juni (då via faktura) har fortfarande inte fått dom, hur lång tid brukar det ta?

  • Lillbulan05

    Jo det kan hända, men jag är otålig =)

  • Lillbulan05

    Ringde spojl och dom har tappat bort mitt paket med jackorna =( Brukar det dyka upp eller ska man ge upp hoppet?

  • Lillbulan05

    Duntoffla, Så här skrev spojl: Tyvärr verkar dina jackor ha försvunnit jag har kvar en rosa 110 och de är inte jätte stora i storleken. Jag hänger undan 110 ifall inte de andra dyker upp vi gör allt vi kan för att lokalisera ditt paket.

    då måste dom ju ha skickat paketet?

  • Lillbulan05

    De rosa katvig regnaställen är helt hopplösa att få tag på va?

  • Lillbulan05

    Hur är småfolks regnställ i storlek?

Svar på tråden Vi som shoppar danska barnkläder Del 10