För alla oss som gillar Lindex. Del 4
jagh tvättar typ allt i 40, för annars skulle jag få tvätta varje dag då jag inte har egenmaskin så hinner man inte stå med sånt. 4maskiner hinner man på ett pass.
jagh tvättar typ allt i 40, för annars skulle jag få tvätta varje dag då jag inte har egenmaskin så hinner man inte stå med sånt. 4maskiner hinner man på ett pass.
vart borta i en vecka nu så kan inte läsa allt.. men molnsättet, finns det något liknande från stl 86? hur är det i stl?
köpte två velor tajts idag. supe snygga. tyckte inte moln heller var så fint som jag trodde
nej det var styck pris. 80kr brunt och rosa kan lägga upp bild sen
är ej 3b2
ja de säger jag med. men kommer säkert något likande sen stl 86--> finns ju det med moln i flecce i alla fall
mina rea fynd ligger i bloggen
zasata.blogg.se
finns dom igne? jag köte förra året fejk skinn stl 86 och ääälskar den.. kanske skall ha en till skall genst tillhm sida
jag tycker flece är jätte bra har en ws från po.p och en kopia från kapphal. Använder dom rätt mkt. skall nog köpa en till
apropå po.p var inne och ville köpa lite tajts, men finns ju inga tröjor till längre eller e jag blind?