GeKås/Ullaredtråden volym 8
någon som vet om det finns barnmatstolar att köpa? varianten som man kan hänga på bordskanten eller trä över en stol helst så de är lätt att ta med. vad kostar det?
någon som vet om det finns barnmatstolar att köpa? varianten som man kan hänga på bordskanten eller trä över en stol helst så de är lätt att ta med. vad kostar det?
en fråga. Om man är där när de öppnar en lördag, är det mycket folk då?
Min plan är att gå direkt till barnkläderna och leksakerna och "bränna av" de avdelningarna först för jag antar att det är där det kommer vara mest folk. Eller har jag fel?
vad kostade den gula pottan? skitsöt ju
har de verktygslådor? någon som vet pris?
Alltså riktiga, inte till barn
någon som vet om de har Postis Per leksaker eller prylar?
Ni som varit där, vad är era topp 5 av det ni handlat? Förutom kläder och leksaker?
någon som vet om de har resebarnmatsstolar? antingen de man hänger på bordskanten, eller de som man sätter fast på en vanlig stol? pris?
finns det någon karta över områder i ullared? så man kan springa mellan ställena? Är sugen på att besöka göteborgs kex
har de vinterjackor i så små storlekar som 74? eller är det bara overaller då?
vart ligger alla julsaker? alltså i vilken avelning?
Ligger tomtedräkterna till barn bland barnkläderna eller julsakerna?
woho på lördag åker jag dit (som alla andra känns det som )