• Pakki

    Bugaboo BEE tråden

    Hej hej alla glada! undrar bara om eran bee är en aning "ostadig"(det känns så iaf) eller det kanske bara verkar så för att den är så lätt??

    Håller med om åkpåsen den är bra höst och vår men den är alldeles för tunn och "öppen" för kalla vinterdagar...

    Sen vet jag inte hur ni tycker men är det inte så att den svarta åkpåsen känns blekt?? har blå sufflet men ville inte ha blå åkpåse för nyans skillnad men ångrar mig en aning nu..

  • Pakki

    har vagnen vänd utåt och skötväskan hänger bra där fram tills att lillen somnar och jag fäller ner ryggstödet..!!! sen ligger den typ på suffleten..har en dou delux från skip hop..

  • Pakki
    Svar på #331
    hej hej.. har blå suflett och svart åkpåse.. det blir för blått med bägge.. dessutom är det stor nyans skillnad..
Svar på tråden Bugaboo BEE tråden