Inlägg från: Geshia |Visa alla inlägg
  • Geshia

    Rabattkodstråden - del3!

    när jag lägger i saker i varukorgen utan att vara inloggad och efter de slänger dit rabattkoderna så sänks ju priset.. men när jag sen loggar in försvinner en kod.. varför? testade att lägga in koden igen men funkar inte.. har lagt in de koder som finns i rabattråden. sist jag handla över nätet var 3/9-08 borde ju ha kommit nya koder sen dess?


  • Geshia
    charmmiss skrev 2009-01-04 14:55:41 följande:
    NovaSötis skrev 2009-01-04 14:36:34 följande: du måste ha ditt lindex clubkort kopplat till ditt inloggnings konto
    har aldrig haft nåt kort men rabattkoderna funka sist.. men inte måste man ha kort för att få rabetterna när man handlar online?
  • Geshia
    NovaSötis skrev 2009-01-04 15:17:28 följande:
    charmmiss skrev 2009-01-04 14:55:41 följande: Jag har ett clubb-kort. Men det gick inte ändå. När jag försökte "lägga" in "gäller till" stod det bara att det inte gick att gick att koppla kortet till min profil....Min sambo fick göra ett konto på lindex, då gick det bra=). Skulle kostat mej 500 + men fick betala 234:-=). Helt perfekt!
    shit 500:- ner till 234:- är ju mycket..  vilka rabatter hade du?
Svar på tråden Rabattkodstråden - del3!