Inlägg från: Moll |Visa alla inlägg
  • Moll

    Lets dance 2009

    Alltså hon MÅSTE ju vara gravid...hon är ju större på andra ställen än just magen jämfört med förra säsongen??

  • Moll

    Philofix skrev 2009-01-30 20:32:24 följande:


    Var då? Ena bröstet större möjligtvis.
    Ansiktet, armarna, axlarna, höfterna. Eller minns jag fel?
  • Moll

    Philofix skrev 2009-01-30 20:33:44 följande:


    Gud vad smal CJ dansare är
    Men den här tjejen då, georges partner?? Det ser lite läskigt ut med alla senor på armarna, tycker jag. Hon är ju söt men ojjj så smaaaal.
  • Moll

    Han har ju sin blogg på en sajt för homosexuella...borde inte det tyda på att han själv tycker att han är gay i alla fall?

  • Moll
    Kaxmaja skrev 2009-01-31 20:38:26 följande:
    Nja Linda Rosing hade sin blogg där oxå iallfall førut. Så de måste inte betyda något.
    aha, okej!
  • Moll
    Tricis skrev 2009-01-31 20:48:16 följande:
    vad har det med saken att göra? har med min blogg där och inte har jag homosexuell för det.Nä, jag hade aldrig varit på sajten innan någon här la in en länk till hans blogg så jag har inte sett mer än hans blogg och att det står gaycommunity där uppe så jag visste inget mer än så. Nu vet jag dock att folk hänger där oavsett sexuell läggning tack vare dig och angelzezzan. Tack!
  • Moll

    Hon ÄRRRR gravid!!! Annars har man inte en sån där bula på magen.

  • Moll

    snyggt - men inte särskilt tight!! Det trodde jag att de skulle vara.

  • Moll

    Alltså niclas wahlgren - är det nån som gillar honom???

  • Moll

    Och hur kan dom med att göra "Zombie" till tretakt i en konstig version??? Låter IIIILLLLAAAAA enligt mig - älskar den låten annars.

Svar på tråden Lets dance 2009