• Webbredaktör

    Har du somnat när du haft sex?

    Alltså, vi på FamiljeLiv är nyfikna: har du någon gång haft så taskigt sex att du somnat under akten? Kolla in dagens fråga här: beta.familjeliv.se/

  • Svar på tråden Har du somnat när du haft sex?
  • Imox

    Nee men blivit så utamattad av bra sex att jag slocknat så fort det var klart hihihi

  • Janneman

    Nej inte taskig sex. Men så mycket sex, under så lång tid att jag till slut somnade till under en "ritt". Vaknade iofs ganska fort men det var en konstig upplevelse.

  • Biter

    Jag har faktiskt somnat mitt under själva akten. Som tur var gjorde även han det. Jag misstänker att vi somnade vid ett ställningsbyte, men ärligt talat så minns jag inte.

  • Who knows

    Jo, vi somnade båda två

  • delifi2

    japp jag somnade nät jag skulle rida en kille men jag var rätt dyngrak oxå

  • Anonym (hihi)

    Halft om halft, va mitt emellan sömn och vakenhet i den dåsiga zonen. Sambon har dock somnat när jag sugit honom,mindre upphätsande haha

  • Anonym (goodgirl)

    jao det har hänt.. {#lang_emotions_embarassed}
    men får tillägga att jag var rejält full, så igentligen däckade jag väl.. somnade...

  • Anonym (sömntuta)

    ´När han slickade mig lugnt och ömt så blundade jag och njöt men på något konstigt sätt lyckades jag somna. Märkligt för jag minns att det var jäkligt nära för mig. Ska väl tillägga att jag inte var helt nykter, men absolut inte dyngrak. Gissa om jag fått höra det

  • vilderness

    Ja det har jag gjort med ett One night när jag var typ 17 år.
    Han var så jävla tråkig och dålig så jag somnade. iof hade jag druckit lite men inte så så jag skulle däcka.
    Men han körde tydligen på för jag var full av sperma när jag vaknade..

  • Anonym (hm)

    jo det har hänt och jag hade sagt någon vecka innan att det har jag aldrig gjort, hahaha man ska aldrig säga aldrig.

  • LjubaviMoja

    Nej inte under nyktert tillstånd. Min kära make skämtade bort det just nu och sa äh det är bara att stoppa in den i de andra hålet så vaknar du hahha .


    Att bli far är inte svårt, däremot att vara det
  • War

    Har en tjejkompis som somnade ifrån... jag hade fått inåtsnopp i månader om min partner gjorde det.

    Herregud, hur kass i bingen är man då.

Svar på tråden Har du somnat när du haft sex?