Ni som handlat bebis saker på GEKÅS i ULLARED!
En som bor granne där säger att freda eftermidda då man tror det är som mest folk brukar vara relativt lungt
En som bor granne där säger att freda eftermidda då man tror det är som mest folk brukar vara relativt lungt
Inte läst igenom hela tråden så jag vet inte om någon svarat.. finns det mjukliftar som man kan ha i hårdliften därnere?
Hm jag sitter o funderar på när det är lagom o åkaner, vi ska ha i september så om vi åker i juni/juli borde väl vara lagom?
Vill ju inte vara för stor därnere + att jag blir så åksjuk o vi har en bit o åka.
Är det nån som legat över i deras stugar precis utanför? Vi funderar på det då vi ska åka ner i juni..
Läste också på expressen att Gekås ska bli dokusåpa =)
Jag har sett många som köpt billiga kuddar till vagnen o sängen därnere o man tjänar ju absolut på o köpa sånt där o nu undrar jag hur är det egentligen, ska man ha det från att dom är nyfödda?
Håller på o skriver inköpslista inför resan i juni (ute i god tid).
Har dom såna där vaggor/sängar som man kan fästa i taket?
Passar deras regnskydd och myggnät till Teutonias vagnar?
Finns det en sån säng somman hänger i taket?
=)