För alla oss som gillar LINDEX - del 8
Skulle jag kunna få koden till 25 % rabatt??
Skulle jag kunna få koden till 25 % rabatt??
www.lindex.com/se/Product/Product.aspx&styleid=6334531&path=3403475;3215210;3232580;3456311;111365 beställde dessa med 25 % rabatten. Blev 159 kr. Hoppas de är fina i verkligheten bara
Kan ni hjälpa mig med en sak. Min son har en vår/höst jacka från H&M som jag tänkte han skulle ha i höst men måste ha nått under för kalla dagar men vad? Fleece, kofta, munktröja, zipjacka, cardigan??
Idag shoppade jag en lila hello kitty tröja till dottern från kappahl och en body med igelkottar från hm till sonen. Får se om jag ids lägga upp bilder sen.
Denna provade dottern idag www.lindex.com/se/Product/ImageZoom.aspx den var jättefin på henne, ska köpa den nästa gång det kommer rabatter. Hoppas det blir några bra då.Tänkte ha den som finjacka me de rosa öronmuffarna till.
Jag kommer oxå ha en röd overall från pop till min son som är 1 år. Tänkte matcha med nån pojkigare mössa men tycker alla pojkmössor är tråkigta. Nån som har tips?