• Du och jag är Miraklet

    Efter en herrans massa år!

    ÄNTLIGEN!!

    Jag är GRAVID!

    Till hösten skulle vi söka hjälp.. Men det verkar inte behövas nu...

    Jag är så lycklig!

  • Svar på tråden Efter en herrans massa år!
  • redneck girl

    stort grattis till er.

  • ukochana

    grattis! Hur länge hade ni försökt?

  • Pascha78

    Åh herregud, läste på din pres att försökt i 8 år....vi försökte i 2 år och det tyckte jag var en evighet. 8 år.....kan inte fatta allt ni måste gått igenom.
    Återigen ett stort grattis!!!

  • Du och jag är Miraklet
    Pascha78 skrev 2009-06-23 13:57:24 följande:
    Åh herregud, läste på din pres att försökt i 8 år....vi försökte i 2 år och det tyckte jag var en evighet. 8 år.....kan inte fatta allt ni måste gått igenom.Återigen ett stort grattis!!!
    ja 8 år är lång tid.. Men det är egentligen bara 4 av dom åren som varit mer aktiva.. innan ville jag och försökte, men är glad nu att det inte blev av. Men inga skydd på 8 år! Och frustration och hopp i 8 år.. så visst har det varit jobbigt.

    Var precis berädd att lägga det på hyllan eller söka hjälp i höst
  • ukochana

    Då har ni försökt lika länge som oss... Har också nyss plussat.

    Grattis återigen!

    Du och jag är Miraklet skrev 2009-06-23 22:40:03 följande:


    ja 8 år är lång tid.. Men det är egentligen bara 4 av dom åren som varit mer aktiva.. innan ville jag och försökte, men är glad nu att det inte blev av. Men inga skydd på 8 år! Och frustration och hopp i 8 år.. så visst har det varit jobbigt.Var precis berädd att lägga det på hyllan eller söka hjälp i höst
  • Vårflickan84

    GRATTIS!!!!!!!!!!!!!!!!!

    jag kände mig hopplös idag...men du fick upp mitt hopp en del får helt enkelt försöka ett tag!

Svar på tråden Efter en herrans massa år!