• BJ

    spionprogram till dator

    Hej! Jag kanske kan hjälpa dig lite! Kolla på inställningarna i webläsaren. Han kan ha lagt in så att allt raderas varje dag istället för manuellt. Du kan ställa om så det raderas varannan dag istället så hinner du kolla. Det finns även en mapp på disk C som heter cocies. Klicka på dem så ser du var han varit. (Om de inte är bortaget förstås)

    Hittade denna länk nedan men det finns säkert flera liknande saker. Googla på spionprogram tilldatorn så hittar du säkert något.

    http://www.relytec.com/keylogger_se/keylogger_support.htm#q10
     


    Vad är All In One Keylogger?


    All In One Keylogger är ett osynligt övervakningsprogram som sparar varenda tangentslag (inklusive lösenord) till en krypteradlogg. Loggen kan skickas ut till en email address. All In One Keylogger övervakar också all internet aktivitet genom att logga och spara alla websidor som besökts, tid och namn på aplikationer och program som laddats , microphone ljud och klippbord.
    Du kan också ställa in det så att det tar skärmbilder vid varje musklick, enter slag eller vid tidsintervaller.

    Lycka till
Svar på tråden spionprogram till dator