Inlägg från: Mötley Crüe |Visa alla inlägg
  • Mötley Crüe

    Ramadhan

    livet leker skrev 2009-09-11 23:25:28 följande:


    varför gör dom det då en del?? O varför döljer dom huvudet delvis ? Fortfarande inte männen...
    jag undrar också. jag var skeptisk till allt med islam men nu är jag nyfiken. fortfarande skeptisk dock.
  • Mötley Crüe
    Jmia skrev 2009-09-11 23:33:52 följande:
    Jaha, ja den gissningen får stå för dig. Du kan fråga din skapare när du möter honom vad syftet med anständig klädsel för män och kvinnor är egentligen. Mycket bra fråga, mashaallah!
    vadå möta sin skapare, mina föräldrar har jag träffat miljoner gånger
  • Mötley Crüe
    pelin skrev 2009-09-11 23:42:54 följande:
    Javisst! Tråkigt att alla ska vara så trångsynta bara! Som "mina föräldrar skapade mig".. Haha! Jag både skrattar och tycker synd!
    men snälla det finns ingen "gud"
  • Mötley Crüe
    Jmia skrev 2009-09-11 23:51:19 följande:
    Det är din åsikt, din uppfattning. Har du problem med att vi inte delar den?
    nej. inte.
  • Mötley Crüe
    pelin skrev 2009-09-12 00:00:56 följande:
    Mötley Crüe skrev 2009-09-11 23:49:38 följande:
    Du skrev tidigare i tråden att du tyckte att det verkade intressant, men du verkar ju inte kunna vidga dina vyer?
    kanske inte och det blev pannkaka av alltihop här, ber så mycket om ursäkt, jag ska lämna tråden nu. har inget här att göra, bara uppför mig illa. Förlåt och ha en trevlig helg
Svar på tråden Ramadhan