THEA och Grodan skrev 2009-11-08 22:17:56 följande:
Puuuuh, då var man klar med T för denna gång Har avslut ikväll med och det går ju suuuuper på T nu Shoppar ni något eller är det fortfarande salgprat????
Vad heter du på T .. eftersom man får skriva sånt här nu :)
Ja jätte synd. kan vi inte starta en insamling och köpa en blomma och skicka med bud tills hon kommer hem. En bamse bukett så hon vet att vi bryr oss??? Intresserade kan höra av sig i min inbox. Räcker ju med en tjuga eller så.
Jo jag är med på det ..Jag är inom blombranschen .. så kan få relativt billigt :)
Super jag har redan gett mitt nr men när alla som är intresserade har satt in så kan jag ju skicka pengarna till dig Redan 5 intresseradeKom igen nu tjejer så visar vi vår kärlek
15 st som inboxat mig nu, keep it coming Skit kul atts e så många nappa direkt. jag blir rent rörd och det är inte ens jag som skall ha blommorna hi hi
Gud så kul :D har du räknat med oss 2 då? :P Hur gick det med att gå och lägga sig?