Vita hem
Jag spraymålar bara småsaker eftersom det går åt en hel del.
Möbler målar jag med vanlig färg.
God kväll!
Sitter här med en kopp kaffe och en bit brieost.
Imorgon ska jag och maken köpa varsitt årskort på vårt friskotek. Jag behöver verkligen komma igång att träna igen. Jag som var så duktig i somras och början av hösten har nu inte tränat på flera månader och det har satt sina spår. Jag har lagt på mig ett antal kilon och trivs inte alls.
Jag och maken ska försöka komma iväg och träna en gång i veckan tillsammans, för att göra något tillsammans utan barnen.
Anton: Vilken färg är det på KA?
God morgon!
Ang träff så är jag ganska flexibel, det finns ju en del "nya" här sen förra träffen så det vore väldigt kul om vi kunde bestämma ett datum och stad så att så många som möjligt kan komma.
Anton, vilken konstig kund. Jag hoppas du får huset sålt så att han inte drar sig ur.
Stockholm eller Göteborg känns väl mest lämpligt för en träff.
Skulle vara jättekul om vi lyckas få till ett datum när så många som möjligt kan.
Kanske i slutet mars början av april innan det blir tid för konfirmationer, bröllop och diverse avslutningar.
God kväll!
Krya på er som behöver det!
Jag har inte varit på rean ännu, skulle vilja åka till Göteborg men det lär inte hända...
God morgon!
Tänk snart är år 2009 slut, det kommer kännas lite konstigt att gå in på 10-talet.
Igår var jag äntligen iväg och köpte mig ett årskort på gymmet. Vi skulle kommit iväg i söndags men vi fick ingen barnvakt, Jacob hade nog lite magsjuka han hade diarré. Jag fick en genomgång av maskinerna och så körde jag en liten stund på roddmaskinen innan jag gick hem. Idag ska jag köra ett riktigt träningspass.