• johan78

    Tänder på att prova frugans trosor

    Hej


    Jag måste bara fråga, kanske en fråga till killarna i första hand men även tjejer får gärna svara.
    Jag provade min frus trosor här om dagen och blev riktigt tänd av att göra det.  Det var ett par ganska ordinärna trosor i satin. Jag vet faktiskt inte varför jag fick för mig att göra det, men nu gjorde jag det ändå. Jag tror inte att jag skulle få för mig att ha dem på mig istället för kalsonger en hel dag men jag blev så tänd av att ha dem på mig en stund så jag blev tvungen att onanera en stund i dem.
    Är detta nåt som andra killar (eller tjejer) har någon erfarenhet av?
    Tilläggas bör kanske att jag och min fru är ungefär lika stora, så JA, trosorna passade {#lang_emotions_laughing} 
    /Johan
  • Svar på tråden Tänder på att prova frugans trosor
  • ug trospojke

    Intressant. Jag har gjort samma sak och det hade samma effekt på mig. Har gjort det nu några gånger och blir upphetsad av det och tycker det är spännande men får dåligt "samvete" efteråt. Har inte heller berättat för någon.

  • Anonym (filur)

    Jag vet inte hur en fru/sambo/partner skulle reagera på något sånt här?

  • Anonym (Hm)

    Skulle inte vilja att sambon skulle göra så.

  • Scoops

    Har snott ett par kallingar av mannen nån gång när alla mina trosor vart i tvätten. Blev inte det minsta tänd av det iaf.. Men har hört att det är vanligt att man blir det.

  • Liberté

    Nej och Nej.

    Har haft tjejer som lånat mina boxers och sagt att det känns som skönare shorts.

    Känns som att trosor skulle sitta något djävulskt illa på en man ?

  • Anonym (Troslös)

    Jag skulle ärligt talat inte bry mig. Om min man gick i gång på det, ja då skulle förmodligen jag gå igång på det. Kanske inte av det visuella, men att han blir upphetsad av att bära dom. Skulle nog ta med honom ut och shoppa snygga underkläder ;)

    Tror att rädslan ofta ligger i att kvinnor börjar tveka kring sin mans sexuella läggning, dvs tänder han på mig om han tex gillar kvinnokläder?! Men tänder man på en person, så sitter väl inte det i varken kön eller kläder.

  • Cbxen

    Hmm det har jag aldrig tänkt på ???? hehe det får man kanske prova en dag hm

  • Anonym (Jr)

    Tycker det är härligt att prova andra kvinnors trosor eller att sniffa i dem

  • Anonym (Pojkvän)

    Brukar också prova tjejens trosor ibland och jag reagerar på det, ofta blir jag lite hård och kåt bara av tanken.

Svar på tråden Tänder på att prova frugans trosor