• Nathalie Flisbäck

    Bjud in din blogg Del 2

    ♥ Vad har du bloggat om idag?! ♥

    Snabbt gällande regler:

    Istället för att tillåta massor av likadana trådar som endast går ut på att alla länkar till sin egen blogg startas denna samlingstråd och alla övriga stängs.

    Använd alltså denna för detta ändamål. Nya som startas kommer att plockas bort och hänvisas hit.

    Vi vill samtidigt passa på att påminna om villkoren kring blogglänkar gällande reklam och marknadsföring.

    Det är inte tillåtet att (i forumet) länka till en blogg som man har ekonomisk vinning av. Det kan handla om att man t.ex. har annonsering på sin blogg, att man har bloggen som webbutik för saker man säljer, eller att bloggen ligger hos en blogghost där man tjänar på antalet besökare.
    Ett exempel på blogghost där man tjänar pengar på antalet besökare är metrobloggen, därför är det inte tillåtet att länka till sin metroblogg i foruminlägg eller i sidfoten på inlägg.

    Del 1 hittar ni HÄR.
  • Svar på tråden Bjud in din blogg Del 2
  • dieseltrash
    Nu börjar resan!! Följ min resa mot att bli topptrimmad kroppsmässigt - blod svett och tårar kommer det att bli - men ack vad det kommer vara värt det! 

    Fitnessmodell here I come! Har lyckats få med mig ett gäng sponsorer på cupen - nu ska här bevisas att mammor minsann kan sin sak vad det gäller att träna fläsket så att magrutorna ploppar fram! Tungan ute 

     http://dieselandtraaash.blogspot.com/2011/09/driftigt-fruntimmer-far-arslet-ur.html


  • Elinor1
    http://ellipellielli.blogspot.com
    Det är min blogg kika in vettja :)
    jag skriver om allt som går att skriva om :) hehe kika gärna in på flikarna oxå spec min träniningsbok som igentligen e ganska oupdaterad pga lathet men det kommer snart hehe

    vill oxå säga att min bilder som ligger på MIN blogg är enbart mina iaf vissa och ser jag dom där jag inte lagt dom blir det polisanmälan direkt !!!!! Ni har blivit varnade nu !!
Svar på tråden Bjud in din blogg Del 2