• HN79

    Gekås vol 14

    trehjulingen kostar 399:- den där blå/gul/röd varianten.

    Ska tll gekas imorgon nån som nylihgen vart där ochg kan tipsa om vad jag absolut inte får missa?

    Enligt deras hemsida så är torsdagen något lugnare än öriga dagar under kr himmelsfärd

  • HN79

    Nån som vet om de brukar ha leksaks dammsugare på gekås och isf vad de kostar? Hittar inga i pristråden

  • HN79

    finns ett sånt där plastkök, fint kostade 199 eller 299 minns tyvärr inte

  • HN79

    Wilda, stol, säng och kaffekokare finns. Minns tyvärr inga priser. Kanske nån annan som har bättre minne?

  • HN79

    Flytbaddräkter, ja minns ej pris kan ha varit 79:-

    Dockvagn, jag köpte paraplydockvagnar för 49:- sist

    Nån som har koll på om det finns några bra dammsugare och priser på dessa?

  • HN79

    Nån som nyss varit på lekavdelningen och har koll på om pippifigurerna finns kvar och vad de kostar? Finns det mkt pippigrejjer i övrigt?

  • HN79

    Nån som vet pris på pippiutklädningskläder? Mkt pippifrågor här

  • HN79

    Frågar igen, nån som varit där nyligen och vet om det finns pippigrejjer? Figurerna, utklädningskläder mm. Priser?

  • HN79

    Jag var där i 7:e månaden gravid med tvillingar. Gick bra bara man äter och vilar emellanåt. Men visst känndes det på slutet.

    Åker dit nu på söndag...längtar

  • HN79

    Va på gekås idag, lagom med folk och lite inhandlat blev det. Men jag var lite besviken på nya leksaksavd och babyhörnan. TYckte de hade mkt mindre grejjer än när jag var där i maj.

Svar på tråden Gekås vol 14