Gekås vol 14
Är det på förhand dömt som katastrof att åka den 1/11, på novemberlovet? När på dagen brukar det vara mer och mindre folk?
Är det på förhand dömt som katastrof att åka den 1/11, på novemberlovet? När på dagen brukar det vara mer och mindre folk?
Två frågor, har netonnet samma priser i butiken i Ullared som på nätet? Ngn som vet om Donkey Kong Country Returns till Wii finns på Gekås och vad det kostar?
Säljer de kameror på Gekås?
och puffar för frågan nedan.....
Ingen som vet om Donkey Kong Country Returns till Wii finns på Gekås och vad det kostar?
Hur är det att komma efter lunch? Lättar det nånting framåt em/kväll? Och hur är det i hyllorna, blir det urplockat eller är de duktiga på att fylla på hela tiden? Har alltid kommit på morgonen men funderar nu på att ladda energi genom sovmorgon först
Tack för bra tips Lepanden! Ska ha det i bakhuvudet när jag kommer på tisdag, hoppas på hanterbart med folk.
Hej! Finns det badkarsskötbord, bra Babysitter gärna med ngn form av lekbåge och bra babyvakt? Hoppas nån vet...
Borde väl stå på hemsidan om de inte har det.
Ska också dit på lördag och kommer ha en 4 månaders bebis med mig så hoppas inte det blir alltför crazy :/