Pårrarå: Jag blir orolig för dig och din kosthållning, kom till mamma, så skall jag laga lite bra mat åt dig
Nu sitter jag med baguett, ost, grekisk youghurt med honung och mitt älskade kaffe. Med lite mindre abstinensbesvär i kroppen har min lunchmeny gjorts om till raggmunk med bacon och hemkokt lingonsylt!
Jag googlade upp tråden, rubrik: "kan ni bajsa inför varandra?"
Anova skrev 2009-07-23 12:06:27 följande:
oja. Det händer inte allt för sällan att jag ligger i badet, sambon sitter på toa och vi pratar tills badvattnet har blivit kallt. Inga problem att skita inför min sambo heller..
Tur att inte vi bor ihop då.. jag förstår inte vad det är så äckligt att dela badrum.. Jag tar all chans att ha djupa och givande diskussioner med min partner. Men å andra sidan, vet jag att folk inte brukar föra djupa diskussioner på sånt sätt vi gör..