Inlägg från: eilenna78 |Visa alla inlägg
  • eilenna78

    Halva reapriset!!! del 2

    Någon som vet när Åhle'ns kör igång sin halva rea-pris-rea?

  • eilenna78

    Min son har visst väldigt stora fossingar... Han har dragit strl 25 denna vinter och fyller 2 i slutet av April...
    Iofs så krävs det ofta större storlek på vinterskor då dom har tjockt foder, så tänk på det ni som köper inför nästa säsong!

  • eilenna78

    För er som vill köpa billiga blöjor kan jag tipsa om att ICA Dragonen i Täby säljer Pampers för 74 kr. Detta är seras ordinarie pris!

  • eilenna78

    Nej, bara där! Det är deras lockpris. Dom är billiga på Libero också, 95:-
    Men så billiga Pampers har jag inte sett någon annanstans!

  • eilenna78

    Var på kappahl i Täby igår. Det var inte mycket att fynda där... Tycker deras kläder i stort har blivit tantiga och fula i passformen. Hittar något ibland, men nu på rean var det bara fula, rutiga och blommiga tunikor och blusar... Barnkläder fanns det mer av och jag fick 4 tröjor, ett par jeans och 3 st 4-pack kalsonger till sonen för 230:-


    Elias 07 **** Max 09**** Lilla Hoppsan 13****
  • eilenna78

    Tag 3 betala för 2 på kappahl nu! Gäller ordinarie sortimentet!


    Elias 07 **** Max 09**** Lilla Hoppsan 13****
Svar på tråden Halva reapriset!!! del 2