ensammamma: Men gud,stackare,hoppas verkligen de lägger sig då du slipper ha de så hela grav,förstår om du fått ligga på sjukhus då 
 
Emelle: Så fin bebis 

  Ja nu får du NJUTA,de ska jag med göra 

  Julebebis 

  Har du gått över tiden med dina tidigare barn el fått dem innan BF??
Jag Fick ju våran lille på BF dagen,så ja har inte en aning,men min skräck e o gå över tiden då ja e så rädd för o få för stor bebis,han vägde 3,645gram,så större e ja rädd o få!
ÄlskarNOVA: ja då får ni ha de så skoj i morron 

  Kanske kan lägga in bilder på dina bebisfynd från ULLa,vill me åka dit,men blir nog lite mer i höst!!!
ALLA! Ja klippa mig måste ja me göra,samt slinga håret,har gjort de inan då ja varit gravid men har inte märkt att håret skulle bli gulare osv av de,men har hört att de kan hända!
Däremot att måla med målarfärg på väggar har jag hört delade meningar om,vissa säger de e ok så länge de e vattenbaserade färger o vissa säger att inte de heller e bra?? ja vad ska man tro