Ger snart upp allt!!! lån o massa dumt! =(
Måste bara få skriva av mej och höra från er därute om tips , för mina är snart slut..
Vi har satt oss i en fruktansvärt jobbig situation och har väl bara oss själva att skylla egentligen..men nu känns det som vi lever på luft ..vi köper aldrig kläder eller så..
Men allt har blivit en ond cirkel..,inkasso smsskulder tagna för att rädda situationer för stunden för att inte hamna hos kfm. Men nu har ändock gått så långt att tre räkningar gått dit =( har bestridit för att vinna tid..men vet inte hur jag ska lösa situationen..
Vi är en familj på fyra två vuxna, två barn..mår så dåligt över allt det här och enda ljuset som vi sett är att skattepengarna kommer innan midsommar..Men nu då har slut på ideer och många räkningar är akuta,..kommer bli en prick iallafall hos KFM , orkar snart inte kämpa..jobbar extra säljer grejjer osv.
Allt började med en sjukskrivning och sämre i kassan..är inte frisk än men måste kämpa..för att lösa allt..men vet inte hur =( så kort tid kvar till skattepengarna men allt går åt h-vete innan ..nu vill inte inkasso vänta mer på sina pengar..=(( och räntorna tickar på..=(