Inlägg från: de Robespierre |Visa alla inlägg
  • de Robespierre

    Mycket sperma

    Bukkae, Gokkun, hur vanligt är det i verkligheten? Och hur mycket är den en fantasi (eller något man gör) hos genomsnittskvinnan?

  • de Robespierre
    acilegna skrev 2010-06-18 20:09:37 följande:
    Tror en hel del kvinnor gillar det, sen om jag är genomsnitt... inte vet jag.. Jag gillar att bli matad med mycke sperma...
    Och vad baserar du det på? Att du säger att du gillar sperma vet vi redan. Men att en "hel del" gör det? Och speciellt Bukkake, och Gokkun?
  • de Robespierre
    acilegna skrev 2010-06-18 20:24:09 följande:
    Läs andra trådar, snälla..
    Har läst. Tycker dock inte att de fåtal som har postat något om att de gillar spema, och speciellt de som gillar att sitta på knä framför ett 50-tal okända män och låta dem ejakulera i hennes ansikte (eller dricka deras sperma) utan någon fysisk stimulans (har inte sett en enda post) kan klassa som "en hel del" förstår jag inte. 
    acilegna skrev 2010-06-18 20:24:09 följande:

    Att du inte ger, gillar att ge sperma fattar iaf jag..
    Eftersom du fick lite mothugg eftersom du gereraliserade så dristar du till antaganden. Jag har ldrig tagit avstånd till varken läggningen eller de som gillar det. Bara att du försökte påskina att det var vanligt.

    Ja, jag uppskattar att se en kvinna ta emot sperma i munnen och i ansiktet - ibland, Ja, jag kan ibland gilla att se när flera män sprutar på en tjej OCH hon visar att hon gillar det. Jag kan t.o.m sträcka mig till att jag kan tända på det förbjudna i filmer från GGG, American Bukkake/Gokkun osv. Men jag skulle aldrig försöka påskina att det är en vanlig fantasi hos kvinnor/tjejer. Men jag inser faktumet att det med största säkerhet finns några kvinnor därute (utan att starta en hypotetisk diskussion) och jag har själv haft ett tidigare förhållande med en kvinna som i en av sina mest förbjudna fantasier tände på tanken (hon hade en sub läggning) och vid ett fåtal tillfällen även gillade att se det på film. Där gick det även så långt att det vid ett tillfälle blev hemmagjord sperma, filmkamera och dildos för att simulera en "bukkake" (förutom alla år med åtskilligt av egna leveranser).

    Trots detta så är det extremt ovanligt. Och postningar i ett forum där vem som helst kan utge sig för att vara någon eller ett flertal andra ger ingen trovärdig statistik. Men det är vad vi får leva med om vi skall kunna vara anonyma.
    acilegna skrev 2010-06-18 20:24:09 följande:
    I min bekantskapskrets finns det en del kvinnor som gillar sperma, ok... Inte en gallup undersökning förvisso.. Men tvivlar på att du har det isf
    Bra för dig. Och du kan sluta tvivla. Kalla mig naiv. Men jag tror det är en skillnad mellan en påyvlad (till 99,999% manlig) fantasi från några porrbolag i L.A och Munchen kontra vad en extrem majoritet av kvinnor tycker IRL.
  • de Robespierre
    acilegna skrev 2010-06-18 21:53:53 följande:
    Blir så trött över att så fort man blir kåt, gillar nåt speciellt så ska man va porrskadad...
    Jag håller fullständigt med dig. Det är var och ens val att välja vad man går igång på utan att bli anklagad för något. Det enda saker jag inte köper kan du säkert gissa - minderåriga, djur, uttryckligen mot den enas vilja, snuff osv. Men det är en helt annan sak. Så jag är med dig.
    acilegna skrev 2010-06-18 21:53:53 följande:
    Jag kan absolut gå igång på viss porr.. Men stöder inte porrindustrin, många blir utnyttjade..
    Här delar vi samma åsikter också. Läs gärna min tråd om just detta:
    www.familjeliv.se/Forum-9-191/m52762280.html
    acilegna skrev 2010-06-18 21:53:53 följande:
    alla som gillar mega satser, blir sprutade av många är inte utnyttjade, gör det inte mot sin vilja...
    Självklart inte. Vilket jag också skrev. Jag ifrågasätter inte deras val av läggning. Det har jag varken rätt eller lust till raljera om. Men det var inte det detta handlade om eller hur?
    acilegna skrev 2010-06-18 21:53:53 följande:
    Vet det-- vad vet du om dessa kvinnor?
    Varken du eller jag vet något. Och det är väl lika bra det? Det är oviktigt.
  • de Robespierre
    acilegna skrev 2010-06-18 22:14:10 följande:
    Att du ens kan skriva, replikera minderåriga i ett svar till mig??????? Pedofili är ingen läggning, det är en sjukdom, skada....
    Men herregud vad du reagerar. Jag skrev bara vad jag tycker ok - och för att ingen skulle tro att jag är ultra-liberal så nämnde jag var mina gränser gick. Jag hade inget uppsåt att mena att det var en pik mot dig. Det läste du in själv. Om jag var otydlig så är jag den första att be om ursäkt.
    acilegna skrev 2010-06-18 22:14:10 följande:
    Sen vet jag nog en del om bukkake....
    Har jag ingen anledning att ifrågasätta.
  • de Robespierre

    Glöm inte att dricka ordentligt. För lite vätska i kroppen gör att zinket inte kommer till sin rätt. Andra ämnen som kan påverka mängden sperma är aminosyrorna L-arginin och L-lysin.
    80% av speman består f.ö av just arginin.

Svar på tråden Mycket sperma