"Ammar" min pojkvän
Äsch.. ge honom en napp att suga på istället.. doppa den i lite cola så går de nog bra om han skulle bli kinkig
Äsch.. ge honom en napp att suga på istället.. doppa den i lite cola så går de nog bra om han skulle bli kinkig
Hade en man jag träffat frågat mig om han fick amma mig så hade jag fan sprungit snabbare än blixten..för i mina ögon är detta inte alls normalt!
OMG klart som kôrvaspa att detta Inte e okey !! Ta fram hans snale o snutta lite på den i ca 5min o sen ge dig..för ja menar , du vill ju bara ha lite närhet
Btw... e de fler än jag som har reagerat på vart tråden ligger ? Hon skriver att det inte har med sex att göra men tråden ligger under sex o sånt
hehe tror ja de... antingen e detta ett stort skämt eller så skäms hon .... hmm, kan de vara ett skämt ? hehe
men allvarligt.. hade min sambo frågat om han fick snutta på min tutte bara för snuttningen skull,ja då hade jag visat honom vart dörren e och att utvägen genom dörren e en enkelbiljett till singellivet..
my god.. hon kan inte må bra
Naaw....
Så han kladdar med maten, bajsar i blöja och kastar sig på golvet när han inte får som han vill också förstår jag? Tänkte att om han tror att han är liten på ett plan så är han det på flera också.
Nice try dock.