Inlägg från: Anonym (man med fantasi) |Visa alla inlägg
  • Anonym (man med fantasi)

    "Ammar" min pojkvän

    UniqueSnowflake skrev 2014-02-06 18:35:48 följande:
    Väldigt weird. Bröstmjölk/amning borde inte relatera till sex och samlevnad alls. Det känns stört. För att för de allra flesta så relaterar det till barn och bebisar och trygghet mamma/barn.

    Creepy.
    Antar att tappa upp ett bad med en klick badolja i också relaterar till barn eller bäbisar om två vuxna hoppar i?  Och stört måste det ju också vara om de finner en närhet och trygghet med att sitta där i badet och "bara" vara tillsammans. 

    Måste vara någon form av förvridet, ja jag vet inte vad!? Om det är en man med i bilden hade han säkert en trasslig relation till sin mor en gång i tiden!

    Sen de som kör den i tvåan tänder uppenbarligen på bajs, varför skulle det hålet annars komma på tal när det kommer till sex? Och, är där EN man med i bilden är han säkert smyghomo.

    Creepy.
Svar på tråden "Ammar" min pojkvän