Heikki Vesa
Jag har spått mig hos honom.. Är det någon som har erfarenhet av honom, är han en duktig siare?
Jag har spått mig hos honom.. Är det någon som har erfarenhet av honom, är han en duktig siare?
Dream26- spådde han dig efter du fått dina barn, eller??? Eller var det nåt av barnen du inte fått och han pricka in när du skulle få det ???
Han prickade in att jag skulle få en son det året och även ett missöde missfall i mellan..och så dottern nu som jag har,.. plus att han säger jag ska få en till 2012
Ok, vad spännande. Lååång väntan till 2012
Nu blev jag oxå sugen att spå mig hos honom.
Frågade du speciella frågor eller vad det rent allmänt??
Jag har varit hemma hos Heikki Veesa och spått mig för några år sen. Han bodde utanför Enköping då tror jag. Åkte dit med en kompis och hennes mamma. Har även fått brev hemskickat efter att ha varit på hans hemsida och ställt frågor,men det var också några år sedan.
Kommer inte i håg så mycket av det han sa när jag var där.
Det jag har bäst erfarenhet av och vad som slagit in är när jag har gjort anden i glaset,men sånt ska man ju inte hålla på med och det funkade så otroligt bra så jag vågar nog inte göra det i gen heller.
Stället där han bor heter Fjärdhundra.
Kalina...vad kostade det när du fick hemskickat??
Är det nåt som stämt??
hej på er!
heikki vesa bor inte längre i fjärdhundra utan har flyttat till Knivsta utanför
Uppsala.
han tar mellan 500 och 600 om man prsonligen åker dit eller spås per telefon
man måste beställa tid.
Oj..om det är så dyrt vill man ju verkligen att det ska stämma in.
Nån mer med erfarenheter av honom????
Har någon hans telenr?
Dream26: Vad fick du betala?
På mig stämde det inte...
Känner honom på sätt och vis, har inte spått mig hos honom eftersom han inte spår människor han känner. Men tror man ska ta hans spådomar med en nypa salt.. Det är uppfattningen jag fått i alla fall.
Min mor har blivit spådd av honom flera ggr och det har inte stämt säger hon. Hon har t.o.m blivit riktigt besviken...
Ja då ska jag nog inte välja honom.
Tror man på spådomen samt är öppne för den är det lättare att bli spådd så det stämmer.