Inlägg från: Anonym (tudilooo) |Visa alla inlägg
  • Anonym (tudilooo)

    Lesbisk/Bi tjej som vill snacka?

    en till gbg:are

  • Anonym (tudilooo)

    Bor strax utanför jag

  • Anonym (tudilooo)
    Anonym (solstrålen) skrev 2011-07-30 00:54:06 följande:
    jo jag håller mig lite anonym ifall vissa bekanta håller sig här omkring, är bara några nära vänner som vet om att jag är bs, plus han jag lever med då.

    har aldrig haft ett längre förhållande med en tjej, dock allitd varit dragen till dem sen jag var ung.
    samma här därför ajg håller mig lite anonym
  • Anonym (tudilooo)
    Celinaz skrev 2011-07-30 01:19:59 följande:
    Hej på er!
    är en bs-tjej som inte varit med här på FL någon längre tid. lever ihop med en man, men har alltid dragits till tjejer med och vetat länge att jag varit bs. han vet om det och några vänner. men annars så har jag inte öppet gått ut med det så.

    såg att en del av er också bodde här i väst.
    Göteborg kanske
  • Anonym (tudilooo)

    synd att det inte finns fler närmre göteborg .-)

  • Anonym (tudilooo)
    Anonym (Inelli) skrev 2011-07-30 18:16:33 följande:
    Här finns en :)
    skoj :)
  • Anonym (tudilooo)
    Anonym (Inelli) skrev 2011-07-30 19:03:12 följande:
    Eller jag är ju mer...bi-curious om man säger så
    me too
  • Anonym (tudilooo)

    blev kanske fel dock testat en gång :)

  • Anonym (tudilooo)
    Anonym (Bumble Bee) skrev 2011-07-31 02:21:06 följande:
    Jag tycker det varkar finnas många här som finns i Göteborgstrakten Skrattande Även jag! Är helt klart snacksugen, men kan tyvärr verkligen inte vara ickeanonym just nu. Är inte precis öppen med min bisexualitet än, fast jag har berättat för några av mina närmaste vänner ganska nyligen så det är på G Solig

    Vi kanske borde samla ett gäng här från FL och ha en träff i Göteborg eller nåt? Fika eller ta ett glas vin? Kanske låter som ett konstigt initiativ från mig som inte ens kan vara ickeanonym här, men jag tycker nästan det skulle kännas lättare IRL...

    Jaja, bara en fundering.

    Kyss på er!
    Låter trevligt .....
     
  • Anonym (tudilooo)
    Anonym (Bumble Bee) skrev 2011-07-31 02:38:17 följande:
    Va roligt! Då är vi 2 i alla fall. Ja, en träff behöver ju inte ha så mycket (eller inget alls) med läggning att  göra, men kunde va skôj o snacka lite Glad
    TRE
  • Anonym (tudilooo)
    Anonym (Anonym) skrev 2011-08-23 23:05:42 följande:
    Min date i Göteborg blev såå lyckad! Är förälskad, och hon likaså . Så lycklig, trodde det "bara" skulle bli en sexupplevelse, så blev det så mycket mer! Vi ser oss som ett par, även om det finns en hel del hinder på vår väg.
  • Anonym (tudilooo)
    Anonym (em) skrev 2011-08-28 10:41:37 följande:
    jag har alltid tänt på tjejer sen jag var yngre och mest fantiserat om det. sen försvann allt lite men nu är det verkligen tillbaka igen och viiiiiiiilll verkligen träffa någon tjej. mest för sex alltså. drömde häromnatten om en tjej, brunhårig långt vågigt hår, smal och ganska små/medelstora bröst med styva bröstvårtor.. någon som känner igen sig i beskrivingen kan ju höra av sig? :) jag vill prata om sex och är rätt öppen med det med kompisar, men skulle även vilja träffa någon och utforska fantasier. vilka hemsidor finns det för de som är intresserade av tjejsex? vet jag hängde lite på qx men som ni andra skrev verkade det väldigt seriöst. jag ser mig inte direkt som varken lesbisk/bi/hetero utan brukar säga jag är sexuell.
  • Anonym (tudilooo)

    Tyvärr rätt död tråd

Svar på tråden Lesbisk/Bi tjej som vill snacka?